Adanus Global

Adanus Global Dış Ticaret, kuruluşundan bu yana kalite odaklı hizmet anlayışı ile yurt dışına ürünlerini pazarlamak isteyen firmalara pazar araştırması yaparak, ihracat sürecini birlikte yürütmektedir. Bununla birlikte Türkiye’den çeşitli ürün grupları tedarik etmek isteyen yurtdışı menşeli firmalar ile de iş birliği yapmaktadır.

Adanus Global Dış Ticaret, Türkiye’de çeşitli sektörlerde üretim ve/veya satış yapman firmalarla yurt dışındaki alıcılar arasında iletişim sağlayarak ülkemizin dış ticaret hacmini büyütmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca Türkiye’den ürün alımı yapmak isteyen yurtdışı menşeli firmalar adına satın alma faaliyetlerini yürütmekte ve en uygun fiyat performansını elde etmektedir. Söz konusu ürün/ürünlerin yüklenmesi, gümrüklenmesi ve taşıma hizmeti de gerçekleştirilmektedir.

Adanus Global Dış Ticaret, ihracatçı/ithalatçı konumunda olan müşterilerimiz için ihtiyaç duydukları ürünlerin, portföyümüzde yer alan üretici/tedarikçi firmalarımız aracılığı ile en kısa süre içerisinde satın alma işleminin yapılmasını, ardından da söz konusu ürün/ürünlerin sevkiyatını sağlamaktadır.

Hacker Blog Hack Haber